Jennifer Lopez’li Yeni Netflix Filmi ”The Mother”dan İlk Fragman Geldi: Ne Zaman Yayınlanacak?

Dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan dijital platform Netlix, binlerce film, dizi ve çeşitli programları izleyicilerle buluşturuyor. Yakın zamanda ise pek çok yeni film Netflix’te yerini alacak. Bu yapımlardan biri olan ve başrollerinde Jennifer Lopez, Gael Garcia Bernal gibi isimlerin bulunduğu ”The Mother” filminden ise ilk fragman geldi.

En çok kullanıcıya sahip dijital platformlardan biri olan Netflix, binlerce dizi, film ve çeşitli yapımları izleyicilerle buluştuyor.

Günden güne kendini geliştiren ve pek çok yeni içeriği kullanıcılarıyla buluşturan, platform bu yıl birbirinden başarılı filmlere imza attı.

Bu filmlerden biri olan ve geçtiğimiz yıl çekimlerine başlanan ”The Mother” ise şimdiden pek çok kişi tarafından merak ediliyor.

Başrollerinde Jennifer Lopez, Gael Garci Bernal, Paul Raci gibi isimlerin bulunduğu film, konusuyla da büyük ilgi çekiyor.

The Mother filmi, dünyanın hemen her ülkesinde düşmanı olan bir kadın suikastçının uzun zaman önce terk ettiği kızı için gizlendiği yerden ortaya çıkmasını ve kızını kurtarmasını konu alıyor.

Niki Caro yönetmenliğinde çekilen film, son zamanların en iddialı aksiyon yapımları arasında yer alacağı düşünülüyor.

İlk fragmanıyla sosyal medyada yankı uyandıran The Mother filmi, 12 Mayıs’ta Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

İşte The Mother Filmi Resmi Fragman;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir