Tanju Özcan’dan bu kez Davutoğlu’na salvo

Dün gece Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alan açıklamalar yapan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, bu kez Millet İttifakı’nın ortaklarından Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’na seslendi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, dün Twitter hesabından Meclis’e giren milletvekilleriyle ilk grup toplantısını gerçekleştirdiklerini duyurmuştu. Davutoğlu’nun paylaşımı muhalif seçmenler tarafından tepkiyle karşılandı.

Söz konusu tepki gösteren isimler arasında Tanju Özcan da yer aldı. Davutoğlu’nun paylaşımının ekran görüntüsünü paylaşan Özcan, şunları söyledi:

“Ben bu Davutoğlu’nu kutluyorum. Hiç oy almadan 10 Milletvekili kazandı. Helal olsun. Süleyman Şah Türbesi’ni kaçırdı. CHP’den oy aşırdı. Geri Kabul Anlaşmasını imzalayarak Avrupa’yı güvence altına almak için sığınmacıları Türkiye’ye sığdırdı. İstikşafi görüşmelerle bizi kandırdı. Erdoğan kapının önüne koyunca CHP’ye sığındı. Şimdi de grup yapmış fotoğraf veriyor. Ne yazık ki bu fotoğraf bizim eserimiz. Sende ne ‘Stratejik Derinlik’ varmış.”

Öte yandan Gelecek Partisi lideri Davutoğlu’nun ise gelen tepkilerin ardından paylaşımını sildiği görüldü.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir