Playboy’a poz veren ilk prenses

Saksonya Prensesi Xenia Florence Gabriela Sophie Iris, Playboy dergisinin Almanya edisyonu için yarı çıplak pozlar verdi.

Saksonya’nın son kralının büyük büyük büyük torunu olan 37 yaşındaki Saksonya Prensesi’nin vücudunun bir kısmını beyaz bir kumaşla örterken diğer kısımlarını açık bırakan pozları, Avrupa genelinde gündem oldu.

BirGün’de yer alam habere göre bir dergiye çıplak poz veren ilk aristokrat olan Sophie Iris, dergiye verdiği demeçte “Birilerini memnun etmek için trendlere uymak ya da sürekli estetik ameliyatlar olmak zorunda değilsiniz” dedi ve “çatlaklarını göstermekten gurur duyduğunu” söyledi.

Iris, “Katıldığım programda vücuduna hiçbir şey yaptırmayan tek kişi bendim. Diğer kadınlar, herhangi bir kıvrımım olmadığı ve kadınsı olmadığım için onlar için bir rakip olmadığımı söylediler” ifadelerini kullandı.

AİLESİ NE DİYECEK?

Saksonya’nın son kralı 3. Friedrich’in hanesinden gelen Iris, eleştiriler karşısında, “bu pozları atalarının onaylayacağını” savundu. Irıs, kendi ailesinin ise bu pozları onaylamayacağını ancak en azından “tolere edebileceği” tahmininde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir